Одяг гарного настрою)
0
Мій кошик
Літні сукні
Нова колекція 2017
Коктейльні сукні
Нова колекція 2017
Літні сукні
Нова колекція 2017
Коктейльні сукні
Колекція 2017
Модний будинок Cat Orange

CAT ORANGE український бренд модного жіночого одягу для успішних жінок, бізнес-леді, дівчат, бажаючих підібрати стильний look і виглядати бездоганно. Модний будинок CAT ORANGE більше 12 років підкреслює елегантний стиль своїх клієнток. Від сезону до сезону дизайнери в своїх творчих майстернях творять трендові, лаконічні, чуттєві, романтичні і ділові образи, що підкреслюють індивідуальність кожної жінки.

Зробивши покупку в нашому інтернет магазині жіночого одягу, Ви завжди будете впевнені у відмінній якості одягу, а також в тому, що вона на довгий час збереже свою актуальність. Для нас модний одяг - це спосіб висловити свою індивідуальність. Це мова, за допомогою якого жінка «безмовно спілкується з оточуючими». Наші моделі - це визнання в любові до жінки, до її витонченості, бездоганному смаку і вродженому почуттю стилю.

Компанія CAT ORANGE - це краща якість матеріалів і натуральні тканини, це висока довіра зіркових клієнток, це мережа фірмових магазинів одягу в Києві, Дніпропетровську (Дніпрі), Херсоні, Тернополі, Донецьку та Маріуполі і зручний для покупок інтернет-магазин жіночого одягу з доставкою по всій Україні. А ще, у нас є нагороди за внесок у розвиток української моди.

Так склалося, що над створенням колекцій Кет Оранж працює команда творчих, натхненних і талановитих дизайнерів. А це означає, що ідеї про те, як за допомогою простого силуету ще вигідніше підкреслити достоїнства клієнток народжуються не на світових подіумах, а в гармонії творчого процесу. І ми цим дуже пишаємося!

Колекції одягу CAT ORANGE є доказом того, що діловий дрес-код може розпалити весну в наших серцях. Жіночний простий силует - це запорука успіху сучасної бізнес-леді і наша філософія, яка говорить «одяг гарного настрою».

Наша цінності - лаконічність, актуальність, комфорт, бездоганний стиль, строгий лиск і фреш-віжін. Наш інтернет магазин жіночого одягу - це зручність, економія часу і стильний шопінг.

CAT ORANGE - сучасна історія, що уособлює жіночність і елегантність.

Інтернет магазин жіночого одягу Україна, модний жіночий одяг від виробника, жіночий одяг інтернет магазин Київ, Дніпропетровськ (Дніпро), Житомир, Херсон, Донецьк, Тернопіль та Маріуполь.

Cat Orange — це:

Власний
дизайнерський центр

Виробництво
одягу

Мережа фірмових
магазинів

Інтернет-магазин
жіночого одягу

Вгору