Український бренд дизайнерського одягу
0
Мій кошик

Ідеальна літня сукня

Настає літній сезон і модницям варто переглянути свій гардероб на предмет його відповідності модним тенденціям. Першим і обов'язковим атрибутом цього літа залишається сукня. У цьому році світова мода знову звернулася до безсмертної класики і романтичного настрою. Щоб зробити правильний вибір для себе, варто дізнатися головні правила сезону. Що саме потрібно знати, щоб вибрати дійсно модні літні сукні і піде мова нижче.

літня сукня

Модні кольори

Основою для вибору літніх суконь в цьому році повинні стати наступні кольори:

Першим і безумовним переможцем залишиться білий колір. Він не тільки підкреслює жіночу красу, а й автоматично робить одяг зручнім в жарку пору. На рівні з білим на особливу увагу заслуговують кольору жовтої гами аж до яскраво лимонного. До слова, золото і мідь ніхто з тренда не виводив.

Червоний колір стоїть осторонь, але і від нього в цьому сезоні модні будинки не відмовилися.

Трохи менше уваги заслужили літні сукні чорного кольору. Знавці радять не використовувати його в чистому вигляді, але і відмовлятися від чорної сукні буде занадто.

Яскраві візерунки та геометричні малюнки будуть доречні.

Відтінки синього від легкого блакитного і до глибоко кобальтового залишаться в моді. Їх поєднання з сірим кольором будуть особливо ефектні.

Заключною новинкою стане колір чайної троянди, який знову повернувся в моду.

 Модні тканини для літнього плаття

Подіуми всесвітньо відомих будинків мод рясніють легкими шовками і найтоншим французьким мереживом. Однак не всі можуть собі дозволити таку вишуканість страви. Тому модницям варто звернути увагу на недорогі літні сукні з шифону, льону та бавовни.

Не прощаємося в цьому сезоні з благородним льоном і тканиною денім, трикотажем і легкими джинсовими тканинами. Всі вони знайдуть своє застосування і дозволять реалізувати всі задумки модниць. Більш того, це тканини практичні у вікорістанні і зручні в догляді.

Модні стилі літа

Незмінна класика знову зайняла належне їй по праву місце. Чудові, довгі літні плаття з туго окресленими таліямі. Короткі сукні-футляри і класичний діловий стиль стануть обов'язковими модними атрибутами сезону. Для жінки в бізнесі, наявність таких суконь стане не просто бажаною, але обов'язковою мірою.

На особливу увагу заслужать літні сукні класичного крою з квітковими малюнками. На гладких тканинах розсипи всіляких квіткових малюнків виглядають ефектно, а головне поводяться практично. Літні сукні дихають літніми мотивами і сонцем.

 Правильна довжина = правильне літнє плаття

Однозначно модним трендом залишаться довгі літні сукні. Однак ширяють красиві літні сукні "в підлогу" підуть не всім. Жінкам і дівчатам з невеликим зростом варто бути дуже акуратними в виборі такої сукні. Але якщо рішення «неодмінно куплю літню сукню з довгою спідницею» придбало твердість, то Модний Будинок CAT ORANGE зможе запропонувати вам різноманітний вибіру.

Короткі літні сукні та різноманітні літні сарафани нікуди не поділися. І показати ноги цього літа можна буде сміливо.

Яскраві і неординарні літні сукні вже чекають на вас. Можете бути впевнені в тому, що нова колекція від CAT ORANGE повністю відповідає строгим модним канонам цього літа. :)

Вгору