Український бренд дизайнерського одягу
0
Мій кошик

Коктейльні сукні CAT ORANGE підкорюють Америку

Модний Будинок CAT ORANGE провів зйомку нової колекції коктейльних суконь в Гранд Каньйоні.

Для цієї зйомки було вибрано кілька найцікавіших локацій, з яких відкривається дивовижний краєвид на одне з найдивовижніших творінь природи на планеті. Відчуття простору, легкості і свободи, насичені кольори і фарби - саме ці почуття і емоції хотіли передати дизайнери, створюючи образи в новій колекції суконь від CAT ORANGE.

Дивлячись на Гранд Каньйон без філософських думок не обійтися. Краса його заворожує і наповнює надзвичайною енергетикою, гармонією і умиротворенням.

Знімальній групі потрібно було добряче постаратися підібрати не тільки правильне освітлення і ракурси, але і для найбільш яскравих кадрів довелося дертися у важкодоступні місця і стояти майже на самому краю прірви. Звичайно це було того варте і фотосесія стала окремою незабутньою пригодою.

Знімальна команда навіть встигла приручити місцевих білок, більше схожих на хом'яків, які з цікавістю спостерігали за процесом зйомки :)

Звичайно, на фотографіях важко передати всю енергетику і масштаб цього місця, хвойні запахи і яскраві фарби, що вражають уяву. Дивно, наскільки наша планета різноманітна і саме завдяки цій красі з'являється сили і натхнення для підкорення нових творчих висот.

Гранд Каньйон, Арізона

Модель: Євгенія Провоторова

Вгору