Український бренд дизайнерського одягу
0
Мій кошик

Модні кольори 2017: вчимо нові відтінки

Модні кольори 2017: вчимо нові відтінки

Як показали нещодавні тижні моди, в 2017 році ми не зійдемо з розуму від кардинально нових тенденцій. Однак, свіжі подробиці з самого серця модної індустрії, зрозуміло, слід знати. Давайте розглянемо головні пунктики, які потрібно запам'ятати, оновлюючи гардероб.

Головні кольори сезону fall / winter 2016-17 - це винний і всі відтінки сірого. Однак, все не так вузько! Поле для експериментів, насправді досить широке.

Вино, орхідея і бузок

Фаворит осені і зими - винний, всі його модифікації і відтінки. Особливо запам'ятайте слово "сангрія" - це найсвіжіший і гостро-модний колір в цьому сезоні. Сусідні відтінки - сяюча орхідея і бузковий туман. Колір орхідеї не дотягує до сміливої ​​і соковитої літньої фуксії, цей колір - його осіння версія. А бузковий дійсно повинен виглядати туманним, сповненим прохолоди і ніжності, і обов'язково з холодним подтоном.

50 відтінків сірого. Двічі

Ще один неодмінний штрих модного сезону осінь / зима 2016-17 на всіх вулицях світу - 50 відтінків сірого. Це і фільм з такою назвою і модний гардероб, який неодмінно повинен поповнитися речами сірих відтінків.

Якщо ви вважаєте сірий нудним, то вам доведеться переглянути свої погляди. Модні будинки пропонують звернути увагу на колір сірого моху, морської гальки і відтінок графіту. У минулому році ми могли говорити про відтінки з романтичними назвами - жовтневе небо і паризька набережна. У цьому сезоні доведеться вчити нові слова - Гейнсборо, ковентрі, галіотіс. Це все про сірий. Ви все ще вважаєте його нудним?

До речі, сірі речі дуже зручно поєднувати між собою і перетворювати в абсолютно різні за настроєм комплекти в залежності від того, який колір (або які кольори) ви використовуєте в якості супутніх. Тут знову ж таки звернемося до модних відтінків 2017 року. Крім винного і сірого є ще кольори, які провідні світові дизайнери рекомендують модницям.

Кипарис, коньяк, кобальт

Стримана і благородна зелень кипариса надихнула багатьох кутюр'є на створення вечірніх суконь в такому кольорі. Однак, немає нічого поганого в тому, щоб використовувати відтінок зеленого не тільки для світських раутів, але і для щоденного використання. Об'ємний шарф кольору гілок кипариса пожвавить сіре пальто і додасть динаміки образу в цілому. При цьому кипарисоподібний зелений підходить і для ділового дрес-коду: він виглядає досить спокійно, навіть ще більш стримано, ніж полюбився в минулому сезоні пляшковий зелений.

 Улюблений хіпстерами рудий колір перероджується в більш шляхетний відтінок коньяку. А модний влітку життєрадісний жовтий замінюється цієї осені на так званий вицвілий жовтий. Це відтінок лимона крізь сонцезахисні окуляри. Це колір плюшевого зайчика з вашого дитинства, дещо потьмянішій і випраний. Це колір осіннього листя, яким її малюють діти в шкільних альбомах. Загалом, це "спокійний" жовтий. До речі рекомендуємо обов'язково придбати пару речей в гардероб в цьому відтінку: якщо підкрадеться осіння депресія - жовтий, самий сонячний з усіх кольорів, допоможе повернути настрій і "не закиснути". А ще жовтий допомагає звернути на вас увагу в натовпі. Навіть червоний або леопардовий не дають такого ефекту, як жовтий.

Ще один безперечний улюбленець сезону - королівський синій і кобальт. Ці кольори дуже активні, строгі, безкомпромісні, також здатні зосередити всі погляди саме на вас. Використовуйте м'який відтінок - і зможете створити миролюбний образ. Вибирайте яскравий синій - імідж жінки зі смаком і характером вам забезпечений.

Вгору