Український бренд дизайнерського одягу
0
Мій кошик

Модні кольори 2018. Ваша гармонія з навколишнім світом

Найвимогливішими цінителями і знавцями колірної гами в одязі є саме жінки. Дуже важливо правильно підібрати і поєднувати відтінки в одязі. Від цього залежить загальне враження про стиль та образ будь-якої дівчини.
У кожному сезоні домінують певні модні кольори. Які відтінки будуть модними в 2018 році? Це питання вже зараз цікавить дівчат, які хочуть бути в тренді.
Що ж, ми спробуємо роздобути таку цінну для всіх любительок високої моди інформацію. І почнемо з Всесвітньої організації в області кольору Pantone.

Модні кольори 2018 від інституту Pantone

Якщо подивитися підбірку відтінків інституту Pantone, то наймоднішими кольорами 2018 стануть ультрафіолет, червоний, чілі, лавандовий, ванільний і темно-синій - вони складають першу п'ятірку. У другу входять сірий, блакитний, смарагдовий, оранжевий та колір лайма.


Ця добірка дозволяє дизайнерам створювати ультрамодний одяг для кожного сезону, використовуючи найоригінальніші поєднання кольорів. Слід не забувати, що це всього лише базова палітра, з якою потрібно працювати на свій розсуд.

Східний календар обіцяє нам основні кольори природи

Ще один критерій для створення колірних трендів - символи східного календаря. Символом 2018 року стане Земляна Жовта Собака, наймоднішим кольором буде коричневий. Його гармонійно доповнить зелений і жовтий, які вважаються максимально наближеними до природи.

Модний колір - той, який ідеально підходить!

Це найнадійніший і перевірений критерій вибору кольору одягу. Кожна жінка повинна знати свій тип кольру, щоб грамотно підбирати одяг. Визначити його можна легко, озброївшись інформацією з інтернету або скориставшись послугами стиліста. Тут враховується колір шкіри, очей і волосся.


Якщо жінці подобається колір, він не може не підходити їй. Однак слід бути обережними з яскравими кольорами, деякі винятки все ж існують. Не можна використовувати багато яскравих відтінків в одному образі або, навпаки, носити постійно одяг тільки одного кольору.


Вибираючи колір одягу, пам'ятайте, що кожен відтінок щось символізує. Якщо ви, наприклад, хочете висловити оточуючим свою дружелюбність, слід віддати перевагу пастельним тонам. Якщо ви креативна і неординарна особистість - поєднуйте яскраві і непоєднувані кольори і т. д. Скільки існує відтінків - стільки і асоціацій.


Сьогодні колірна палітра така велика, що кожна жінка зможе знайти своє ідеальне рішення в одязі. Будьте завжди модними і яскравими з улюбленим кольором!

Вгору