Український бренд дизайнерського одягу
0
Мій кошик

Модні кольори весна- літо 2019

Після відкриття тижня моди, Інститутом кольору Pantone був оприлюднений список найпопулярніших і хітових відтінків сезону весна- літо 2019 року. Ними стали яскраві і досить несподівані вогняні кольори, які коли-небудь пропонувалися. Вибір цього року обумовлений бажанням підняти настрій і наповнити оптимізмом майбутнього.

У 2019 найактуальнішим за версією Pantone став колір Living Coral

Живий корал - м'який та золотистий кораловий відтінок здатний умиротворяти енергію, оживити тон і має м'яку дію, надаючи легку делікатність.

Фієста - це помаранчевий з червоним колір в стилі Латинської Америки, який повністю виправдовує назву. Придивившись в цей тон, можна відчути пристрасть, енергійність, уявити ейфорію і підняту радість. Такий відтінок створювався для експресивних, а також впевнених людей.

Червоний джокер - являє собою інтенсивний, а також насичений бордовий тон, що має глибину. У ньому приховані винні ноти, що робить його ідеальним і неоднозначним.

Куркума - це виразний помаранчевий тон доповнює колекцію, надаючи яскраві помаранчеві переливи і наповнюючи свіжістю. Все це сприяє позитиву і подарує життєвий оптимізм.

Рожевий павич - насичений рожевий колір поєднує нотки театральності, насичуючи повсякденність.

Золота осика - це відтінок золотистий з жовтим, нагадує осінню листву або тепле сонце весни. Тож не дивно, що він серед модних відтінків сезону.

Синя принцеса - це аристократичний синій відтінок, без нього не обходиться жодна модна палітра. Він наповнений відблисками сапфірів, діамантів, роблячи його яскравим і благородним.

Манговий мохіто - м'який і теплий золотисто-жовтий відтінок завжди цінується. Він досить насичений, але при цьому не кричущий, що сприяє заспокоєнню, спокою, безтурботності і затишку.

Тераріумний мох - це не стандартний для сезону відтінок, але став уособленням краси лісу. Маючи природне колірне забарвлення листя дерева і натурального моху сфагнуму, він здатний заворожувати будь-кого.

· Солодкий бузок - ніжний рожевий відтінок здатний закохати в себе кожного. У даній колекції сезону представлений делікатний пастельний колір, який трохи розбавлений легкими бузковими півтонами. Це надає йому безтурботності і шарму.

Вгору