Український бренд дизайнерського одягу
0
Мій кошик

Сукні на випускний вечір. Випускні сукні: модні тенденції

Дійсно важлива сукня в житті дівчини.

Першим справжнім жіночим платтям в житті дівчини, стає сукня для випускного балу. Тому вибирати сукню правильні модниці починають вже навесні.

Щоб сукні на випускний вечір стали гідним нарядом для вступу в нове, доросле життя, варто врахувати не тільки модні тенденції року, але і вихідні характеристики дівочої фігури. Щоб правильно це зробити, потрібно знати кілька премудростей.

Особливості вибору випускної сукні в залежності від зросту

Зріст - це найважливіший параметр для вибору сукні. В цьому році, випускницям пощастило, тому що модні сукні на випускний по більшій частині короткі. І якщо врахувати, який сьогодні відсоток дівчат невисокого зросту, то вибір був зроблений правильно. Довга сукня на малий зріст підходить далеко не завжди. Крім того, стає обов'язковим високий каблук, який може зіпсувати щасливій випускниці весь вечір.

У дівчат середнього зросту проблем з вибором довжини спідниці сукні не буде. Однак це не означає, що будь-яка підійде. Вивчіть випускні плаття, каталог яких представлений нижче, і визначиться з вподобаним фасоном. Для правильного вибору потрібно уявляти собі свої можливості.

Високі дівчата будуть однаково ефектно виглядати і в короткій сукні і в сукню до п'ят. Для високої дівчини, це відмінний шанс виділитися. Поки однокласниці в розрахунку на модні тренди вибирають міні сукні, вони можуть дозволити собі класичні вечірні сукні.


Обираємо випускну сукню в залежності від типу фігури

Всі випускні сукні, фото яких представлені нижче, представлені в вигідному світлі завдяки бездоганності фігур моделей. Вам варто це врахувати і тверезо оцінити себе.

Худенька дівчина може дозволити собі об'ємне плаття з пишною спідницею і безліччю оборок. Їй однозначно підуть короткі сукні на випускний. Але варто пам'ятати, що плаття на випускний вечір, довге і струмуюче по фігурі, може приховати красу стрункої фігури.

Пампушки можуть вибрати два шляхи. У першому випадку це будуть випускні сукні з чітким силуетом і пишною спідницею, щоб підкреслити талію і бюст, а також приховати стегна. Другий шлях, використовувати темні кольори і класичний крій. Не забувайте, округлість форм, можна використовувати як свою перевагу.

Модні тенденції та «золота середина»

Розглянувши ряд індивідуальних чинників потрібно звернутися і до світових модних тенденцій. Адже ідеальне рішення, ховається на перетині безлічі факторів. Значить, враховувати будемо всі моменти.

Модні вечірні та випускні сукні повинні бути яскравими і нестандартними класичними і однотонними. Гіпюр, атлас, шовк, мережива, кристали Сваровськи, розсипи намистин під перли - все це актуально в цьому році. Шлейфи з оборок, різноманіття рюшів і всіляких воланів змагається в цьому сезоні з суворою класикою бездоганної маленької сукні.

Практичний підхід

Незважаючи на всі вишукування, варто пам'ятати, що плаття на випускний вечір, купити потрібно так, щоб його можна було ще пару раз надіти. Але якщо плаття буде дуже ошатним, то випадок його приміряти вдруге може і не випасти.

Мета Модного дому CAT ORANGE запропонувати багате розмаїття вечірніх і випускних суконь на будь-який зріст, будь-яку фігуру, і відповідно до модних тенденцій. Нам це під силу.

Вгору