Український бренд дизайнерського одягу
0
Мій кошик

Спільна колекція коктейльних суконь Cat Orange та Влади Литовченко

Напередодні самої романтичної пори року - весняно-літнього періоду - саме тоді, коли починається пора випускних, весіль і незабутніх вечірок, відомий український бренд одягу Сat Orange спільно з "Міс Україна", бізнес-вумен і громадським діячем Владою Литовченко випустили в світ капсульну колекцію вечірньо-коктейльних суконь «Vlada Litovchenko with Cat Orange».

«На створення цієї колекції мене надихнула попередня робота з брендом Cat Orange, де я виступила в якості особи весняно-літньої колекції 2015 року. Мені так сподобалася їхня творча команда, що я захотіла продовжити нашу співпрацю», - каже Влада Литовченко, яка брала участь в творчому процесі створення колекції, від розробки ескізів та підбору тканин, до затвердження готових виробів.

«Влада дуже гармонійна особистість і має неймовірне почуття стилю. У неї завжди багато цікавих ідей і це природним чином втілилося у створення витончених образів нашої нової спільної колекції », - ось як команда Cat Orange відгукується про творчий союз з Владою Литовченко.


Спільна колекція коктейльних суконь Cat Orange та Влади Литовченко

Легкі і романтичні гіпюрові сукні припадуть до вподоби дівчатам і жінкам будь-якого віку і стилю. У суконь простий і лаконічний крій, злегка приталений силует, який підкреслюється атласною стрічкою-поясом, і ідеальна довжина. Настільки досконалій одяг не потребує додаткових аксесуарах і біжутерії, досить акуратною зачіски або укладання. Однак сукні з цієї колекції не бояться експериментів, і готові витримати пошуки ідеального «лука»: клатчі, діадеми, перлинні намиста, шийні хустки і брошки, - можна випробувати буквально все.

Спільна колекція коктейльних суконь Cat Orange та Влади Литовченко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Насичені кораловий, розкішний смарагдовий або перлинно-білий? Вибирати вам. Для нас же вибір очевидний, - якщо потрібно підкреслити рельєфні вигини тіла українки, то краще бренду Cat Orange цього не зробить ніхто! :)

Вгору