Український бренд дизайнерського одягу
0
Мій кошик

Обираємо сукню на корпоратив

Корпоративна вечірка - це відмінний привід відзначити з колегами важливу дату або урочисту подію, поспілкуватися в неформальній обстановці, побачити колег з іншої сторони і - звичайно ж, показати себе. Саме тому святковий look набуває великого значення, особливо для прекрасної статі.

Що вдягнути на корпоратив?

Сучасні жінки в якості ділового одягу використовують зазвичай костюми і ділові сукні, тому для корпоративу краще створити трохи інший образ - більш невимушений і ошатний. Радимо вам звернути увагу на величезний асортимент коктейльних суконь, представлених в інтернет-магазині Cat Orange:


• Оригінальні та яскраві вбрання з довжиною міді, які є класичними коктейльними сукнями, чудово підійдуть як сукні на корпоратив. Демократичність такого образу вигідно поєднується з зачіскою і аксесуарами. Ваші колеги побачать вас в абсолютно новому образі, який відкриє абсолютно невідомі їм якості вашого характеру.


• Кілька моделей суконь представлені в довжині максі, хоча така довжина нетипова для класичних коктейльних суконь. Але легкість і невимушеність силуетів дозволяє з упевненістю надягати такі сукні і на корпоративні вечірки, які проходять в невеликому ресторані або навіть в приміщенні офісу.

У розділі Ділові сукні представлені, в основному, стримані сукні для роботи в офісі. Але багато моделей виглядають досить цікаво і гарно, тому при відповідному підборі аксесуарів вони також можуть стати вашею святковою сукнею на корпоративі.


Цей варіант видається оптимальним для дівчат, які вміють створити масу різних образів на основі певного предмета гардероба. Якщо ви вдягнете ділову сукню на корпоратив і зумієте правильно підібрати образ, то станете справжньою іконою стилю серед своїх колег - і все це за умови вкрай малих фінансових витрат. Адже після закінчення свят ви зможете ще не раз надіти цю сукню в якості ділового вбрання або зустрічі з друзями, змінюючи аксесуари та взуття.

Вгору