Український бренд дизайнерського одягу
0
Мій кошик

Шопінг Ольги Сумської в Cat Orange

Сьогодні в гостях у Cat Orange відома актриса театру і кіно, телеведуча Ольга Сумська, яка знає толк в красивих сукнях і вміє підкреслити свої достоїнства.
Ольгу ми запросили в магазин Cat Orange, в якому, як виявилося, вона бувала і раніше. І поки наша красива гостя неспішно вибирала собі вбрання зі стилістом, ми фотографували її і спілкувалися.

- Оля, Ви висока дівчина! Важко Вам підібрати одяг?
- Що Ви! Легко. На мене все прекрасно сідає!

Ольга Сумская

У школі я була вище всіх і соромилася цього, адже тоді не було поняття «модельна зовнішність», але пізніше я швидко зрозуміла, що для жінки, у її бажанні завжди бути краше будь-який інший, високий зріст - це перевага.

- Так, жінку, яка вище за інших, важко не помітити ...
- Це правда. Більш того, я всіляко підкреслюю своє зріст, надягаючи стройнящий одяг і взуття на високих підборах: дівчина, виходячи у світ, повинна бути прикрасою будь-якого вечора.
Для сучасної дівчини зріст - це, без сумніву, бонус.

Ольга Сумская

- А чоловіки, які виявляються нижчими, не страждають від цього?
- Про це я думаю найменше. Я можу собі дозволити платформу з каблуком в 15 см, і роблю виняток лише для свого чоловіка: якщо вирушаю на прийом з ним, то одягаю не такий високий каблук.

Ольга Сумская

- Є мінуси високого зросту?
- Ну, наприклад, при моїй професії, на екрані і на сцені досить важко знайти відповідного партнера, але, як бачите, я справляюся.

Ольга Сумская

- Яким сукням Ви віддаєте перевагу?
- Сукня не повинна затьмарювати жінку. Адже сьогодні справа йде так: ти платиш величезну суму за бренд, який при цьому іноді вказано на кожному сантиметрі тканини, з якої зшита річ, а в підсумку губишся на тлі цієї строкатості: тут луї вітончік, тут габанночка, а де ж дівчина ?! А раніше було навпаки, дівчина шила сукню у модистки не під бренд, а під фігуру, очі, обличчя, волосся, щоб підкреслити свою красу.

Ольга Сумская

Я завжди купую те, що мені йде, а не те, що брендове.
На жаль, життя суконь у зірки коротке: неймовірне, вдягнуте на світську вечірку, воно стає відразу зафотографованою річчю, і ти вже не зможеш дозволити цій сукні другий вихід у світ.

Ольга Сумская

- А в звичайних магазинах купуєте одяг?
- Звичайно. Я обожнюю і стиль casual, і літні платтячка, які купую в торгових центрах.
- Вам подобаються сукні Модного Дому Cat Orange?
- Так, я приємно здивована і кроєм, і якістю і наявністю натуральних тканин. Тут і бавовна, і шовк, і вишивка, яку я так люблю, і шифон ... Але, правда, якщо до шифону надіти ще і капелюх, то за кілометр буде видно, що пішла зірка. Я ж по місту волію пересуватися непомітно, тому віддаю перевагу практичним речам і взуттю, якщо я не на роботі.

Ольга Сумская

- Які з суконь вам сподобалися?
- Ой, майже все, що я приміряла. Я вже навіть придумала, куди яку сукню я можу вдягнути. Особливо запам'яталося кремове.
Мені, взагалі, подобається цей магазин, в якому я вже бувала і раніше. Тут величезний вибір і представлені всі мислимі і немислимі розміри (я знаю, що при бажанні сукню можна підігнати по фігурі прямо в магазині). Ну, і дуже тактовний приємний персонал, що не може не підкуповувати сучасної людини. Що там говорити! .. Дуже приємно, що в Україні є такий вітчизняний бренд.

Ольга Сумская

 

Поширити
Вгору