Український бренд дизайнерського одягу
0
Мій кошик

Влада Литовченко привітала CAT ORANGE випуском нової колекції

Влада Литовченко знялася в апельсиновій фотосесії.

Цитрусовим настроєм одна з найкрасивіших жінок України і експерт в області культурної дипломатії поділилася з приводу випуску нової колекції суконь «Vlada Litovchenko with Cat Orange», співавтором якої вона стала.

Колекція «Осінь-зима 2016-2017» - вже друга робота Влади в якості дизайнера одягу і присвячена 12-річчю Модного дому Cat Orange. «Розробляючи цю колекцію, я виходила з того, що б носила я сама, - ділиться Литовченко. - Це плаття для жінок, які знаються на стилі і сучасних тенденціях, і для яких співвідношення ціна / якість є домінуючим ».

Фасони суконь виконані в стилі елегантної класики - стилі дівчини, що живе в ритмі сучасного міста. Для пошиття використовувалися класичні костюмні тканини і традиційний осінній трикотаж джерсі.

«Осінньо-зимова колекція - це яскраві кольори, особлива жіночність, вміння дивувати себе і оточуючих, розмаїття барв і настрій. Саме тому і було вирішено провести фотосесію в апельсиновому куражі, - каже Влада. - Яскраві помаранчеві фрукти нагадують маленьке сонце, і мені хотілося передати це тепло дівчатам, які будуть носити ці сукні ».

В одному образі красуня лежить на апельсиновому килимі, у другому - ловить апельсини, які скачуються зі сходів, в третьому її ледь не забирають великі апельсинові кулі. Але самим екстремальним, за словами творчої команди, був останній сюжет з цитрусовим дощем.

«Для зйомки привезли п'ять ящиків апельсинів, вони були всюди. Ми трохи побоювалися за безпеку на знімальному майданчику - адже для деяких кадрів була задіяна висока драбина, а під час апельсинового дощу фрукти запросто могли влучити не тільки в модель, але і в техніку, - ділиться арт-директор бренду Олена Азаренко. - Але в результаті під солодкий цитрусовий аромат в фотостудії все наповнилося помаранчевим настроєм, і я сподіваюся, що наша з Владою нова колекція його збереже».

Фотограф: Александра Плеханова
Стиліст: Інна Грицик
Фотостудія: Space Studio

Вгору