Український бренд дизайнерського одягу
0
Мій кошик

VOGUE: У полоні квітів- нова літня колекція від CAT ORANGE

                                                  
Лукбук до нової літньої колекції CAT ORANGE на VOGUE.UA
 
Український бренд CAT ORANGE презентував лукбук до нової літньої колекції, натхненної квітами і безмежною жіночністю. Її основа - це сукні на будь-який смак, в яких комфортно буде провести і жаркий день, і романтичний вечір.
 

Великі бутони і дрібні суцвіття, польові квіти і розкішні троянди - буйний світ флори надихнув дизайнерів CAT ORANGE створити колекцію, в якій можна буде знайти принт на будь-який смак.

Створені найромантичніші сукні сезону з натуральних і легких тканин - льону, бавовни або шифону.

У парі з акуратними силуетами, що дарують свободу рухів, але не приховують жіночності, ці сукні здатні стати головними супутниками цього літа.

"На створення модних образів нас надихає чуттєвість і романтичність жіночої натури, але при цьому впевненість і прагнення бути успішними. Ми знаємо, що кожна з нас - це втілення краси і витонченості, - розповідають в CAT ORANGE. - Наші героїні - це сучасні дівчата, жительки великих міст, яким важлива і краса, і практичність. Їх життя настільки різноманітне і насичене, що вони повинні бути впевнені в своєму образі на 100% ".

Ідеї CAT ORANGE вже більше десяти років знаходять відгук в серцях українських дівчат. Перший магазин бренду був відкритий ще в 2004 році і за ці роки команда марки лише зміцнила свої позиції.

За матеріалами vogue.ua

Поширити
Вгору