Український бренд дизайнерського одягу
0
Мій кошик

Шопінг зі Світланою Вольновою в Cat Orange

Світлана, Вас важко уявити без екстравагантного одягу. Чим привернув вашу увагу бренд Cat Orange?

- Завжди цікаво подивитися, що відбувається навколо тебе. А потім, який одяг може продаватися в бутіку з назвою «Cat Orange»?

Светлана Вольнова

Дизайнери Модного Дому Cat Orange вже точно знають «чого хочуть жінки». Тут є і базові речі, і сукні для побачень, і ділові костюми, і наряди для дівчат- випускниць. І все це - за приємною ціною, що помітно підвищує настрій кожній дівчині.

Светлана Вольнова

Вам подобається, що в колекції весна-літо від Cat Orange, більшість суконь яскравих насичених кольорів?

- Хіба це погано? Я обожнюю носити яскравий одяг, щоб на мене звертали увагу. Тому я була приємна здивована, побачивши навколо себе не тільки помаранчеву гамму, але і благородний сірий, приглушений червоний, феєричний зелений, романтичний блакитний. Можу відзначити, що насичені кольори - одна з головних фішок цього бренду.

Светлана Вольнова

Як вам колекція коктейльних суконь?

- Я, звичайно, як справжня жінка, відразу потягнулася до коктейльних суконь. У Cat Orange є сукні для строгих леді: елегантно- закриті, є легковажні з відкритою спиною, є для любительок носити спокусливе декольте. Я приміряла шовкове зелене з відкритими плечима. Як виявилося, з колекції для випускних вечорів. За словами директора магазину, сучасні дівчата на випускний бал купують не манірні сукні до підлоги, а дискотечні варіанти. Щоб потім ще надягати їх в нічний клуб.

 

Светлана Вольнова

Виходить, цей одяг на всі випадки життя?

- Виходить, що так. Зараз для того, щоб конкурувати з західними марками і китайськими підробками потрібно знати на 100%, який одяг створювати, щоб вас полюбили клієнти.

Светлана Вольнова

Видно, що над кожною моделлю чимало попрацювали і поцікавилися думкою багатьох жінок різного віку і стилів. Я б виділила три плюса: хороший крій, красиві насичені тони, ідеальне співвідношення «ціна-якість».

Светлана Вольнова

З усіх образів який Вам сподобався більше?

- Чесно кажучи, мені сподобалося багато, але малинове плаття з елегантним бантом, по-моєму, мені більше всіх лічіть.

Светлана Вольнова

Втім, я б не відмовилася від вовняного блакитного, а мій друг зазначив на мені зелене з відкритими плечима. На щастя, доступні ціни дають можливість піти звідси не з однією покупкою. Як правило, так чинять багато жінок, переступивши хоча б один раз поріг бутіка Cat Orange.

Светлана Вольнова

Поширити
Вгору