Український бренд дизайнерського одягу
0
Мій кошик

Купити коктейльну сукню: трендові коктейльні сукні 2024

Трендові коктейльні сукні

Яка вона - коктейльна сукня? Легка і повітряна, спокуслива і шикарна, злегка легковажна і ... прекрасна! Коктейльні сукні - це свято і веселощі! А як же ще? Адже вона створена для того, щоб дарувати нам радість! Сукня облягає і трішки обтягує, підкреслює достоїнства фігури і викликає захоплені чоловічі погляди ...

У чому відмінність вечірньої сукні від сукні для коктейлів?

У класичному варіанті коктейльне плаття - це вкорочена вечірня сукня без коміра і рукавів. Слід зауважити, що мати в своєму гардеробі коктейльну сукню дуже корисно - адже її можна носити кожен день. Наприклад, накинути зверху стильний жакет - і новий наряд готовий.

Види коктейльних суконь

Усі сукні можна ділити на три категорії, відповідно до трьох стилів: європейського, латиноамериканського, ретро.

Європейські коктейльні сукні відрізняються різноманіттям фасонів, тканин і оздоблень. Латиноамериканські сукні впізнати простіше - вони зазвичай мають ліф на тонких бретелях і широку спідницю з оборками. Стиль ретро - це зазвичай наявність спідниці зі складками, вельми популярної в 60-70-х.

Класичне коктейльне плаття

Скажіть, у вас є маленька чорна сукня, ну та, яку просто зобов'язана мати в гардеробі кожна жінка? Так ось, це плаття - елегантне, чорне і суворе, акуратне, без надмірностей, з неглибоким напівкруглим вирізом і є першою сукнею для коктейлів, створених Коко Шанель в 1926 році. Це маленьке чорне коктейльне плаття, яке гідно оцінили багато дизайнерів, і сьогодні є уособленням коктейльного стилю.

Стиль little-black-dress актуальний і сьогодні, але дизайн сукні змінив свої риси. Традиційне коктейльне плаття має бути «врівноваженим»: при одній відкритій зоні, інша повинна залишатися закритою. Однак сучасні коктейльні сукні виходять за рамки традицій. Вони можуть бути кольоровими, прикрашені різноманітними принтами і технікою деграде.

коктейльні сукні

Як вибрати сукню для коктейлів

Перш ніж купити коктейльне плаття, потрібно підібрати варіант, ідеальний для вашої фігури. Для струнких і витончених дорога завжди відкрита - їм підходить будь-який варіант, наприклад міні-сукні.

Щоб приховати широкі стегна - вибирайте сукні зі хвилястим подолом. Архітектурні форми newlook, навпаки, замаскують брак обсягів знизу. Романтичні коктейльні сукні в грецькому стилі Babydoll приховають недоліки широкої талії.

коктейльні сукні

Що стосується кольору - класичний чорний колір - це звичайно здорово. Але! Практично всі дизайнери впевнені, що головний тренд - це багатство фарб і насиченість тонів. Тому не бійтеся експериментувати!

Поширити
Вгору