Український бренд дизайнерського одягу
0
Мій кошик

Модний дрес-код. Жіночий діловий одяг

Спробуємо допомогти в нелегкому виборі всім, хто змушений дотримуватися дрес-коду в діловому одязі, але при цьому бажає виглядати привабливо і жіночно.

Більшість сучасних жінок основну частину часу проводить на роботі. А привабливо хочеться виглядати завжди і особливо - в умовах жорсткого ділового дрес-коду. Тому важливо навчитися створювати різноманітність і багатогранність образів. У жіночій діловому одязі завжди можна знайти варіант, який не виходив би за рамки пристойності і одночасно відрізнявся жіночністю і привабливістю.

Модний дрес-код. Жіночий діловий одяг

Так, класичний сірий діловий костюм можна доповнити атласною блузою. Атлас сам по собі виглядає цікаво, плюс додаємо модні ефектні кольори. У такому діловому одязі Ви завжди будете виглядати актуально, але не зухвало. А якщо ввечері у вас вечеря в ресторані або будь-який інший захід, можна зняти жакет і в атласній блузі виглядати цілком ошатно і жіночно.

Жінкам зрілого віку або ж досить консервативним, в діловому одязі можна порадити ті ж відтінки сірого, але в смужку, які зорово роблять стрункою фігуру. Це можуть бути як брючні ділові костюми, так і зі спідницею, а також ділові сарафани. З такими діловими костюмами добре поєднуються блузи класичного білого кольору. Також прекрасно з сірим поєднується попелясто-рожевий і попелясто-бежевий.

У діловій моді залишаються всілякі волани і рюші, рукава "ліхтарики", призборки і защипи, які надають об'ємність. Головне вдало і доречно поєднувати модні елементи в діловому одязі, щоб не викликати зайвих емоцій у керівництва і виглядати жіночно. Жіночність бізнес-леді і складається з поєднання таких допустимих «вольностей» із давньою строгістю ділового стилю.

Тенденції в жіночому діловому одязі визначаються чітким поділом її характеристик: кольору, тканини, силуети. Кольори модних колекцій варіюються від розмитих, оповитих туманом відтінків, нашарування квітів один на одного до яскравих і зухвалих тканин, часто контрастних.

Модні тенденції в діловому одязі- це і ностальгія по XX століттю. Вона проявиться в завищеній талії, лаконічності силуетів, високих вирізах, твідовий спідницях. Це і воєнізовані жіночі пальта і куртки, приталені ділові костюми, різаний крій, і, без сумніву, пройма, що відкриває одне плече.

Хоч би якими були сучасні тенденції в діловому одязі, головне її достоїнство - універсальність і можливість кожному з нас вибрати відповідну річ.

Поширити
Вгору